GLAS OCH KERAMIK / Glas / Karaffer 7394515
nr 739 4515
Karaffer
2 st, 1800-tal
Kondition: skadad, slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 6 februari 2012
kl 17:24:54
100 kr
150 kr
250 kr
250 kr